ROMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SUGESTII!!

In jos 
+30
Elementz
BlackForce
[MOD]Leoaica
Flavius3
Crazy|k1D
Tzuby
TonyJaa
Bogdan3333
T3ror
Tk
[gm]H0pe
[SMOD]Mihaitzan
Sylvester
[SGM]Kiba
yoflorin21
NT
stelistu600
krysty13
CoKko
C.I.A
bitza12
[GM]Claudiu
zenor
Nex0id
sLowdowNn
MostWanted
FuNkyFiSh
[GA]Cristina
GuessWhoXD!
[SGM]Eliza
34 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
[MOD]Leoaica

[MOD]Leoaica


Mesaje : 291
Data de inscriere : 14/12/2009
Localizare : Lumea...somnului...Zzzz...Zzzz

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 7:54 pm

Cred ca stiu eu unde sa se tina evenimentele..... in map 2 ch 3 , si sa fie anuntat din-nainte pentru a nu fi acolo pustiu.. Si nuprea are cum sa fie lag dac suntem mai putini jucatori..

Ce prere ai cris sau mihai ? zambet

misto ideea da toate ch-urile sunt de fapt 1 singur ^^ de aceea in clientul facut special e decat ch1
Sus In jos
BlackForce

BlackForce


Mesaje : 8
Data de inscriere : 02/01/2010
Varsta : 30
Localizare : Prin metin2 ^^

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Sugestie Shopuri   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:55 pm

Ce sugerez eu sa se puna in Shopuri:
La NPC de armuri : King toate rasele , blacksteel toate rasele + bijuterii scuturi de 61+9 si bonusuri -exista
La NPC de arme: Arme epice toate rasele , Lazi de Sef , Iteme de critical (sabia aceia cu cercuri raset ) -exista toate, cu exceptia armelor epice. Ce beneficii ar mai avea GMii, daca fiecare player ar avea asta la un npc ?
La NPC general:Potiuni de reda toata mana si tot HP , Pietre+5 , Iteme de chemat metin-uri -exista
La Pescar: artificii si petarde , Iteme de chemat Boss-i
-exista
Sa se introduca NPC-uri in Plus -exista
In piata cum a fost aseara NPC ITEME necesare -exista
La GM-SHOP sa fie cum a fost aseara -tot timpul e la fel
Sus In jos
T3ror

T3ror


Mesaje : 64
Data de inscriere : 13/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Undeva pe terra....

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 17, 2010 3:34 pm

sugerez sa se faca o sectiune cu numele ,,Tutoriale servere private'' eu vreau sa postez tutoriale cum sa faci server site etc... dar nu vad nicio sectiune
Sus In jos
Elementz




Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/02/2010

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 03, 2010 8:01 pm

de acord cu tutorialul......multi cauta forumuri pt tutorial creare server privat MT2....
Sus In jos
pigoopigoo




Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/12/2009

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Feb 10, 2010 6:20 pm

frate mai bine jucati pe asta ca am si eu dar e nasol sa fi GA mai bine e sa joc aci.....eu stiu un site unde te invata cum dar nu dau si nu fac reclama.... lol!
Sus In jos
celcutalent




Mesaje : 8
Data de inscriere : 08/02/2010

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 11, 2010 6:14 am

ba nu bagati box se poate face lv cu el asa sa intamplat si pe heartmt2 unu pe nume Nelly facuse level din Boxuri 99 oricum trebuie sa deschizi ff multe
Sus In jos
Rayzen

Rayzen


Mesaje : 17
Data de inscriere : 17/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Galati

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 9:54 pm

[Nu vreau sa ies de la subiect... dar la faza cu "heartmt2" nu a facut reclama? Stiu ca n'a un link anume, dar serverele private se gasesc usor chiar si cu acel nume]

Eu n'am sugestii... serverul e bun asa cum e, ceea ce am vazut a fost la inceput, la NPC'uri si restul xD... pacat ca nu am reusit sa joc o vreme [si sa fac alt cont... -.-]
Sus In jos
antony000

antony000


Mesaje : 91
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : constanta

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 6:53 pm

sa nu ceri cal la GM ci sa dai o suma de yang in loc sa faci misiunea...
Sus In jos
antony000

antony000


Mesaje : 91
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : constanta

SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Feb 27, 2010 5:48 pm

scz pt dublu post.....sa fie armele de la negustori + 0 si sa ti le maresti u...dar sa si esueze la fierar..asta te-ar ambitiona...
Sus In jos
Continut sponsorizat





SUGESTII!! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SUGESTII!!   SUGESTII!! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
SUGESTII!!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMT2 :: Sugestii!-
Mergi direct la: