ROMT2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Temerile...

In jos 
+7
SuNSuNs
[MOD]Leoaica
[SGM]Eliza
[SGM]Kiba
[SMOD]Mihaitzan
[GA]Cristina
TonyJaa
11 participanți
AutorMesaj
TonyJaa

TonyJaa


Mesaje : 158
Data de inscriere : 11/12/2009
Varsta : 29
Localizare : Galatzi ^-^

Temerile... Empty
MesajSubiect: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 11:14 pm

Aici este topicul unde puteti spune temerile cele mai mari...
A mea este inaltimea ,si tarantulele...Continuati...

Acum recent am scapat de toate temerile acum singura mea frica sunt oamenii
Sus In jos
[GA]Cristina
Admin
[GA]Cristina


Mesaje : 310
Data de inscriere : 01/12/2009
Varsta : 33

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 3:35 am

Sa afle mama unele chesti , sa piarda steaua 1 meci k cea mai proasta echipa din ro , sami dea kiba head cu cutitul , sa nu mai tina mihai la mine , sa nu fie baura la vreun party , claunii
Sus In jos
https://rometin2.forumgratuit.ro
[SMOD]Mihaitzan

[SMOD]Mihaitzan


Mesaje : 521
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 114
Localizare : In pat :-"

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 3:48 am

Sa se blocheze iar server-ul, sa nu ma pot loga pe forum 3 ore... (daca se mai intampla asta,o incurcati, ma transform din SGM in drac ochios )
Sus In jos
[SGM]Kiba

[SGM]Kiba


Mesaje : 163
Data de inscriere : 05/12/2009
Localizare : Metin World

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 12:51 am

Sa fiu in mare si sa ma pape un rechin,sau macar sa vad unu k asa moare Kiba,sa intre un hotz in casa prin efractie si sa mor de inima,sa visez k m-alearga iara vrajbitoarea aia >.<,sa nu iau bacu,sa pierd pretenia k andreas/shika/mirrrcea/ancutza/pro/si alti frati deai mei,sa se supere rau leutza pe mn...si cam atata zik k mie numi ajunge tot forumu sa scriu de ce mie frica raset APP: sa nu ma urcati in avioane sau vapoare k ma sinucid...si la vreun cabinet medical,stomatolog,spital etc unde pute a doctori k ma arunc de la etaj happy
Sus In jos
[SGM]Eliza

[SGM]Eliza


Mesaje : 54
Data de inscriere : 03/12/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 2:25 am

STOMATOLOG-UL planset I HATE HIM...sa nu aud de el laughh ....am tendinta sa ating fire care stiu ca contin o tensiune mare de curent.....ma abtin cu greu....dak o sa auziti k sunt moarta si stiti k am fost electrocutata laughh...INALTIMEA ma i-a cu ameteli.....am trait pe la 7 ani niste chestii SPIRITUALE [FANTOME] intr-o casa in care am fost...am cosmaruri si acum asteptare...cam atat imi ivne in minte ^ ^ i see you!
Sus In jos
http://pustoaika10.hi5.com
[MOD]Leoaica

[MOD]Leoaica


Mesaje : 291
Data de inscriere : 14/12/2009
Localizare : Lumea...somnului...Zzzz...Zzzz

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 9:58 pm

sa fiu ingropata de vie ........ sa port ochelari de vedere ...... sa vina sfarsitul lumi ca-n filmul 2012 laughh sa devin reala in virtual si virtuala in real laughh ...... sa-l vad pe tata:)) raset

aa... mai imi e frica de albine (muste laughh )
Sus In jos
SuNSuNs

SuNSuNs


Mesaje : 12
Data de inscriere : 29/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Medgidia

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 8:33 pm

sa vedem ce temeri am eu :-? .... Imi este teama de intuneric ... sa stau cu fratemio intr`o camera blina cu bere timisioreana si sa numi dea si mie suparat .... si mai multe da sunt jenante
Sus In jos
[GM]SunChan

[GM]SunChan


Mesaje : 217
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 1:29 pm

mie mi frika de inaltime inimioara zambet
am rau happyraset
Sus In jos
[gm]H0pe




Mesaje : 33
Data de inscriere : 07/12/2009

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 12:49 pm

mie mie frica de?o.O what? SunChan?sau ma bn zis sDii;x raset lol!
Sus In jos
[MOD]Leoaica

[MOD]Leoaica


Mesaje : 291
Data de inscriere : 14/12/2009
Localizare : Lumea...somnului...Zzzz...Zzzz

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeLun Feb 01, 2010 6:08 pm

mi-e mai frica caci kiba sa nu rada la ce am spus laughh


Ultima editare efectuata de catre [MOD]Leoaica in Vin Feb 12, 2010 4:07 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
antony000

antony000


Mesaje : 91
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : constanta

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 12:39 pm

poi...mie frica de intuneric,mie frica k s-ar putea sa cada netu raset) doamne plss
Sus In jos
[SGM]D3v1LBoY

[SGM]D3v1LBoY


Mesaje : 3
Data de inscriere : 28/01/2010

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 1:03 pm

Mie frica daca se inchide srv cand pun stats in iteme si reusesc stats bune si cand se redeschide srv apoi dispare tot raset
Sus In jos
[MOD]Leoaica

[MOD]Leoaica


Mesaje : 291
Data de inscriere : 14/12/2009
Localizare : Lumea...somnului...Zzzz...Zzzz

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeVin Feb 12, 2010 4:08 pm

lol! lafel si mie mi-e frica de asta laughh
Sus In jos
antony000

antony000


Mesaje : 91
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : constanta

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 7:37 pm

lol! mie frica sa nu ma bata kiba k ma dau prea tare la leo ;raset)
Sus In jos
[MOD]Leoaica

[MOD]Leoaica


Mesaje : 291
Data de inscriere : 14/12/2009
Localizare : Lumea...somnului...Zzzz...Zzzz

Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitimeSam Mar 06, 2010 11:10 pm

laughh)))

eu ma tem ca a venit ziua ast , in care kiba si-a gasit iubita in real planset
Sus In jos
Continut sponsorizat





Temerile... Empty
MesajSubiect: Re: Temerile...   Temerile... Icon_minitime

Sus In jos
 
Temerile...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ROMT2 :: Spam-
Mergi direct la: